English Version
 
اخبار مشهد صدرا/اخبار و رویدادها/

* شرکت در هجدهمین نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز و انرژی تهران  
   

هجدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی که از ٢٩ فروردین تا اول اردیبهشت امسال در تهران برگزار شد، یک بار دیگر توانمندی فعالان صنعت نفت ایران از جمله شرکت مشهد صدرا  که به عنوان اولین واحد تولیدکننده لوله های فایبر گلاس به روش غیر پیوسته در ایران به شمار می رود به نمایش گذاشته شد.
شرکت مشهد صدرا ضمن معرفی تولیدات خود در عرصه طراحی ، تولید لوله ، اتصالات ، مخازن و پروفیل های فایبر گلاس مورد استفاده در صنعت نفت و گاز  ، توانمندی های خود در عرصه خودکفایی تولید لوله و اتصالات فایبر گلاس که نقش بسزایی در ایجاد حماسه اقتصادی دارد را نیز عرضه نمود .
این رویداد بزرگ را می توان بزرگ ترین نمایشگاه تخصصی کشور در صنعت نفت ، گاز و پتروشیمی  برشمرد، که از نظر گستردگی و تعداد شرکت کنندگان در زمره پر اهمیت ترین نمایشگاه های تخصصی در حوزه صنعت نفت و گاز در منطقه  به شمار می رود.
این نمایشگاه امسال نیز مانند سال های گذشته با حضور شرکت های فعال داخلی و خارجی و با هدف شناساندن بیشتر پیشرفت های صنعت نفت و گاز کشور، ایجاد همکاری بیشتر میان شرکت های مهندسین مشاور ، پیمانکاران و سازندگان داخلی و جذب سرمایه که نشانگر توانمندی های شرکت های داخلی است برگزار شد.
 

 

کلیه حقوق برای شرکت مشهد صدرا محفوظ است

Powered by IranWebs